.

.

Едб Вратоврска Кафе Торба 100 Брои - 1/2 LB - Бела

Едб Вратоврска Кафе Торба 100 Брои - 1/2 LB - Бела

DEN 973.20
Достапност
Залиха

3.38 x 2.50 x 7.75. Се користи за партиски услуги или нов дом.Рефус храна за складирање за сува стока.Во согласност со ФДА прописите.Пакување од 100. Овие кеси имаат рамно дно и лесен за користење калај вратоврска затворање во прилог.Само пополнете нив, се свитка врски и тие се подготвени да си одат!Во согласност со ФДА прописите за пакување на храна.Направен во САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа