.

.

Едб Вратоврска Кафе Торба со Прозорецот 100 Брои - 1 LB - Kraft

Едб Вратоврска Кафе Торба со Прозорецот 100 Брои - 1 LB - Kraft

DEN 551.76
Достапност
Залиха

4.75 x 2.5 x 9.5. Се користи за партиски услуги или нов дом.Рефус храна за складирање за сува стока.Во согласност со ФДА прописите.Пакување од 100. Овие кеси имаат рамно дно и лесен за користење калај вратоврска затворање во прилог.Само пополнете нив, се свитка врски и тие се подготвени да си одат!Во согласност со ФДА прописите за пакување на храна.Направен во САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа