.

.

ЗНМ Пакување SQ40NP5C Kraft Хартија 20 lb. Намирници Торба - 500 / CS

ЗНМ Пакување SQ40NP5C Kraft Хартија 20 lb. Намирници Торба - 500 / CS

DEN 575.52
Достапност
Залиха

Модел : SQ40 NP5 C.Материјал : Kraft хартија.Големина : 20 кг.клеча.Основа Тежина : 40 lb.Димензии : 8-1/8" x 6" x 14-1/16".Овие Kraft хартија намирници торби имаат рамно дно и се лесно и брзо да се пополни во касата линија.Оваа торба има капацитет од 20 фунти и е издржливи и отпорни на абење.Модел : SQ40 NP5 C Материјал : Kraft paper Size : 20 кг.клеча Основа Тежина : 40 lb.Димензии : 8-1/8" x 6" x 14-1/16" 305068.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа