.

.

Мармара Берберот Келн - Најдобар Избор на Модерната Barbers и Традиционалните Бричење Фанови (Бр 1 Виолетова, 500ml x 1 Шише)

Мармара Берберот Келн - Најдобар Избор на Модерната Barbers и Традиционалните Бричење Фанови (Бр 1 Виолетова, 500ml

DEN 382.80
Достапност
Залиха

На Мармара Берберот Келн дава чувство на чистота и удобност за долго време, поради својата постојана мирис што му дава свежина и свежина.По совршен избричат искуство со Мармара Берберот Келн чувствува тоа на целиот ден, долго.Со свежа спорт fougère мирис со килибар белешки Мармара Ексклузивни Берберот Eau De Келн спакувани во стилски стаклено шише.Искуство удобноста на започнување ден со енергијата на ВЕТРОТ решение за одбивање.На вашиот прв датум, енергијата на Бергамот ќе ви поглезите со удобноста на лаванда.Светла ефект на роуз и Здравец во комбинација со apple го прави свежина постојан со мирис на сандаловина, tonka и даб.Скапоцени комбинација на бергамот и сандаловина поздравува со нас како домаќинска порта не сме биле до пред.Идејата за комбинирање на овие две, што создава иновативни синергија, и дабови мос, е можеби поради нашата почит и бескрајна љубов за розата.Постојат многу фанови кои ќе line up за потписот на овој мирис, кој продолжува да се направи влијание со страст и посветеност.Тоа е безвременски мирис .Класичен мирис кој ќе биде многу запознаени за вас, првиот пат кога ќе мириса на тоа.Тоа се отвора со romatic билки и цитрусни ноти кои ќе ви се љубовта .Зачинета соединение во средината се комбинира со сандаловина , кожа , килибар, oakmoss , ветивер и cedar во основата на мирис , правејќи силни заврши .Ќе се чувствувате удобно ,елегантен и стилски, со овој мирис.Уникатен и убава во исто време.Тоа се отвора со излив на енергија на цитрусни ноти и релаксирачки ароматични белешки кои бергамот, clementine, грејпфрут и лаванда .Зачинета белешки даде топло на срцето на мирис .На база белешки кои килибар, боб тонка и ванила создаде композиција која што ги поддржува топло.Производ состојки;.Нема.2 : Италијански Бергамот, Crabapple, Мистична Кашмир, Дабови Лисја.Нема.3 : Алги, Juniperus, Пачули, Cedarwood, Рузмарин.No. 4 : Mahogony Лисја, Сандаловина, Сензуална Бел Мошус, Килибарните, Мошус.Нема.5 : Цитрус Aldehydic, Бергамот, Лимон, Зачинета, Ѓумбир, Вуди, Ветивер, Кашмир дрво, Сандаловина.Нема.6 : Cardamom, Бергамот, Нане, Портокалова Боја, Лаванда, Здравец, Боб Тонка, Ванила, Амбра.Нема.7 : Цитрус, Mandarine цвет, Флорални, Carnation, Ambery вуди, Килибар, Oakmoss.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа