.

.

Даб Град Брада Компанија - Цврсти Келн - Примерок Пакет - (6) 1/2oz Tins

Даб Град Брада Компанија - Цврсти Келн - Примерок Пакет - (6) 1/2oz Tins

DEN 2320.80
Достапност
Залиха

Патување Пријателски – Нашата цврста келн доаѓа во удобен 1oz завртка-топ калај така може да се сфати каде и да одите да се ре-се применат, доколку е потребно.Рачно изработени во САД - Нашата Цврста Келн е направена од страна овде во Рали, КООРДИНАТОР во мали серии, така што секој детал оди во оваа келн може да биде прецизно и да се обезбеди најдобрите Солидна Келн вашиот хард-заработени пари може да се купи.Предлози за Употреба - Нашата Цврста Келн може да се користи повеќе пати на ден, ако сакате.Одличен додаток на Брада Производи – Совршен келн да се носат заедно страна на нашите брада производи без да се грижите за мирис судири.Ќе добиете (6) на следниве мириси во 1/2oz Tins Sandalwood Бурбон - Сандаловина, Бурбон, Mahogany Barber Shop - Цитрус, Махагони, Зелена Белешки, Lavender Havana - Цитрус, Зачини, Тутун, Кожа, Mahogany Supreme - Бергамот, Cedarwood, Килибар, Лаванда, Patchouli Tobacco Ванила - Тутун, Ванила, Guaiac Wood Grizzly - Сандаловина, Карамфил, Cedarwood, Цитрус Нашата Цврста Келн : содржи одредена количина на Восок, Шеј Путер, Масло, Шафран и Мирис за да се даде еден суптилен, но забележлив мирис во текот на денот.Доволно силна за да биде забележана, но суптилни доволно за да не задави вас и блиските луѓе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа