.

.

Concordia Кристал Подот Светилка

Concordia Кристал Подот Светилка

DEN 3359.76
Достапност
Залиха

Поставување На : Затворен.Тела крај : Хром.Број на Светилки : (3) Светилки не се вклучени во пакет, Wattage : 40 w.ETL Наведени.Метал/Кристал.Прекрасниот Кристално Елеганција Подот Светилка карактеристики на прекрасната ткаенина сенка со кристали cascading од центарот.На faux свила сенка создава мека амбиентална светлина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа