.

.

62 Smart Подот Светилка, Гласовна Контрола, Компатибилен со Алекса & Google Дома Расположение Осветлување, Нежно Светло, WiFi Стан, RGB Dimmable LED, Музика Sync Бојата се Менува на Дн?

62 Smart Подот Светилка, Гласовна Контрола, Компатибилен со Алекса & Google Дома Расположение Осветлување, Нежно

DEN 2879.76
Достапност
Залиха

【Музика Sync Боја се Менува RGBCW Подот Светилка】- Кавга-бесплатно да го промени расположението или да додадете прскање на модерната талент за вашата соба.Ве молиме бидете сигурни дека секој дел на подот светилка е обезбедено добро пред употреба.Со музика на владата оваа светилка може да се синхронизираат со музика, ритам или други звуци од компјутерот/TV/филмови, така што може да се создаде вашиот саканата атмосфера или амбиент за вашата дневна соба, спална соба, соба забава и забава.Одберете "Add Уред""Осветлување""Извор на Светлина (Wi Fi)", а потоа внесете го името и лозинката на 2. 1 x Електрична Жица со Адаптер.Оваа RGBCW подот светилка доаѓа со различни static & динамички режими на сцени кои се достапни за вас да се избере за да одговара на различни амбиент потреби.Пластични+Силиконски додатоци.Димензии : должина 12 инчен, ширина 12 инчен, висина 62 инч.4 GHz, Wi Fi, па ве молиме да не го користите 5.Или доколку веќе имате една, ве молиме да се логирате.Сега можете контрола на светлина преку СТАН. 1 x Светилка. 【Dimmable & Мемориска Функција & Тајмер Поставување】- можеби слабо/заличи на светлината беспрекорно преку Smart Живот Стан и светилка автоматски ќе се запаметат претходната brightness или поставување на сцена од вашата последна употреба.【Гласовна Контрола, Работа со Алекса & Google Дома】- Оваа 62" dimmable боја-промена ДОВЕДЕ подот светилка работи совршено со Алекса Ехо и Google Дома.Ние високо го цениме совети и поддршка на потрошувачите.Следете СТАН настава за да се поврзете на светлината на вашата Wi Fi мрежа.Метална рамка.Забелешка поддржува 2.Влезен Напон : 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz.Макс Прозрачна Flus : 2000lm. 【Безжична Smart App Контрола Од било Каде】- исто така Можете да ја контролираат оваа светилка преку слободни Smart Живот Апликација од вашиот паметен телефон од секаде, јас.4 GHz Wi Fi мрежа.За детални инструкции за ова ве молиме погледнете го упатство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа