.

.

Зголемувачот Светилка Зголемена Кул светлина за Нега на Кожата Зголемување со Прилагодливи Зглобот на Раката Кат Положба За Читање Салон за Убавина Elitzia ET2005 (Круг)

Зголемувачот Светилка Зголемена Кул светлина за Нега на Кожата Зголемување со Прилагодливи Зглобот на Раката Кат

DEN 1566.96
Достапност
Залиха

【Очи заштита】Мека светлина : без отсјај omnibearing,без сенка и без треперење.Оптички леќи има ефект на заштита на очите, па тоа нема да му наштети на очите кога ќе види за долго време. 【Високо зголемување】5-10 пати висока зголемување.голема леќа поле на визија, уживајте во високо-дефиниција визуелно искуство.Акни и мали делови може да се види. 【Лесно да се работи】Универзална лост дизајн, свитлива и флексибилни.Кат стои единствен стабилен дизајн, брза операција. 【Широк спектар】Широк спектар на апликации : салон за убавина,стари читање,тетоважа,електронски поправка,мини резба,види поправка, итн. 【Да зачувате простор】Може да се стави било каде.3 контрола на заградата на копчиња, може да ротира 360°и 180°,се прилагоди на агол погоден за себе.Пакување листа База Менгеме*1 парче Нога со воланот*5 компјутери за Миење*1 парче Мали Завртки*5 компјутери Големи Гром*1 парче Поддршка Пол*1 парче Светилка со кран*1 постави Инсталација Чекор 1 : Внесете на 5 нозе, со воланот во основа се стега.Чекор 2 : се Користи за миење и 5 мали завртки да се зацврсти на нозе.Чекор 3 : Вметнување на поддршка на пол во средината на база,и се зацврсти со големи гром.Чекор 4 : Вметнете светилка со кран во поддршка на пол.Спецификација на Пакет : 76.5*34*16cm Тежина : 8.8 kg Моќ : 5 W.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа