.

.

Kohler 1000187 Ладно 3/4-Инчен Керамички Вентил

Kohler 1000187 Ладно 3/4-Инчен Керамички Вентил

DEN 518.16
Достапност
Залиха

Пластика.Увезени. 3/4 инчи керамички вентил.Спротивно затвори.Влезот Фитинг Крајот Тип : Цевка Тема.Нема крај на производот.Компатибилна со следниве Kohler модели : К-125, К-301-К, К-6504, К-6766, К-6842, К-6843, К-6926, К-6929, К-6942, К-6949, К-7019, К-7024, К-7030, К-7902, К-7908, К-7909, К-7910, К-7913, К-7915, К-7923, К-7926, К-7926, К-7936, К-7938, К-7963, К-7964, К-7976, К-7977, К-7978, К-T614, К-T6501. Опис на производот Kohler замена дел; 1000187.Kohler дел број 1000187 е керамички вентил. 3/4 инчи керамички вентил Спротивно затвори Нема крај. 3/4 инчи керамички вентил.Спротивно затвори.Нема крај на производот.Од Производителот Kohler Вистински Дел, 3/4 инчи керамички вентил насока на стрелките на часовникот се затвори, 3/4 инчи керамички вентил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа