.

.

Tuimiyisou Туш Кертриџ Вентил,rp19804 Универзална Вентил Кертриџ Собранието Компатибилни, Туш Вентил Гајтанот Дома Издржливи, за Една-се Справи со Чешми & Када, Туш

Tuimiyisou Туш Кертриџ Вентил,rp19804 Универзална Вентил Кертриџ Собранието Компатибилни, Туш Вентил Гајтанот Дома

DEN 1036.80
Достапност
Залиха

На гајтанот замена дел е специјално дизајнирана за користење со општите вентил тело, погоден за една рачка 1300-1400 серија.На славина кутија е лесно да се инсталира и поправка на протекување тапа.Ова е лесен опцијата да го замени целиот туш тапа кутија, заштеда на вода, време и пари.На славина кутија може лесно ограничување на максимален проток на топла вода за да се избегне прегревање.Универзалната гајтанот е направен од пластика и месинг, силни и издржливи.Туш вентил е направен од пластика и месинг, кои се цврсти и издржливи.На месинг филтер елемент со притисок рамнотежа дизајн може да се одржи температурата на водата и да помогне да се заштитите од ненадејни промени во топла или ладна вода притисок; еден функција притисок баланс контрола на температурата; се користи со 1300-1400 серија додатоци.Инсталиран на славина за да се прилагоди на температурата на водата, со ладна вода од една страна и топла вода од друга страна, со користење на принципот на мешање ладна и топла вода.Опис : туш вентил е направен од пластика и месинг, која е силен и издржлив.На месинг филтер елемент со притисок рамнотежа дизајн може да се чува на температура на водата и да помогне да се заштитите од ненадејна промена на топла или ладна вода притисок;Единствена функција притисок баланс контрола на температурата; се користи со 1300-1400 серија додатоци.Забелешка : Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете малку различни димензии.1 * туш кертриџ вентил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа