.

.

Велосипед Касета, Велосипед Flywheel Затегнувачки 7 Брзина Ветувањето Мазна Ротација Дел

Велосипед Касета, Велосипед Flywheel Затегнувачки 7 Брзина Ветувањето Мазна Ротација Дел

DEN 561.36
Достапност
Залиха

Изграден на висока цврстина челик, анти- ' рѓа, не-деформација, носат-отпорни, со високи перформанси на издржливост.Висока прецизност тема гаранција тесна врска со велосипед центар и непречено функционирање.Тоа може да вети мазна ротација на синџирот без многу врева.Мала големина грешка, краток работи-во период може подобро да се прилагоди на други делови.Забрзување на велосипед и се заштедува на време за возење за долго време.За менувањето на перформанси, ние дизајниран нашите заби профил dedicatedly и употреба на плитка заб дизајн за да се избегне синџир се откажат кога назад-pedaling.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Обидете се да се реши проблем за вас.Изграден на висока цврстина челик, анти- ' рѓа, не-деформација, носат-отпорни, со високи перформанси на издржливост.Висока прецизност тема гаранција тесна врска со велосипед центар и непречено функционирање.Тоа може да вети мазна ротација на синџирот без многу врева .Мала големина грешка, краток работи-во период може подобро да се прилагоди на други делови.Забрзување на велосипед и се заштедува на време за возење за долго време.За менувањето на перформанси, ние дизајниран нашите заби профил dedicatedly и употреба на плитка заб дизајн за да се избегне синџир се откажат кога назад-pedaling.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Обидете се да се реши проблем за вас.

Параметрите на стоката

Material:
Stainless steel
Weight:
430g/15.2oz
Variable speed:
7 speed
Size:
11.5 * 11.5cm / 4.5 * 4.5in 
Package List:
1 x Bike Freewheel Set :

Подобро ви се допаѓа