.

.

Lroveb Мат Течен Кармин Поставите 4PCS Сомот Мат Течен Кармин Шминка Долготрајни Не-Стап Првенство Усна Сјај за Полнење Кадифена Бакнеж-доказ Трајни Усна Goss Кутија Пода

Lroveb Мат Течен Кармин Поставите 4PCS Сомот Мат Течен Кармин Шминка Долготрајни Не-Стап Првенство Усна Сјај за

DEN 244.32
Достапност
Залиха

★4 Бои Сомот Течни Усна Стап во Собата, целосна големина на усна сјај од најпопуларните бои.Поставен мат, долготрајни и водоотпорен, Не држи чаша, не исчезнат. ★На Мат Течен Кармин има висок интензитет на пигмент за инстант храбар мат усни.Екстремно долг носи кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно, emollient и свиленкаста чувствуваат дека не се исуши усните надвор. ★Не држи чаша, не исчезнат, мат сува само лесно чанта еден усните, во спротивно, ќе се држиме, насликани усна сјај заврши е сува, бидејќи е магла површина, кадифе ефект.Совршен Подарок : Овој Производ со една симпатична изглед и пакување, полн со childishness.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали. · 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена. "За оваа точка 【4 Бои Мат Течен Кармин поставите】6 Бои Сомот Течни Усна Стап во Собата, целосна големина на усна сјај од најпопуларните бои.Поставен мат, долготрајни и waterproofs, Не држи чаша, не исчезнат, нашата 3 групи на 6 бои и со усна сјај е доволно за да целосно да ги задоволи сите потреби на девојчињата. 【Карактеристики】Не држи чаша, не исчезнат, мат мат сува само лесно чанта еден усните, во спротивно тоа ќе се држи, насликани усна сјај заврши е сува, бидејќи е магла површина, кадифе ефект. 【Природни ; Пигментирани Лесно】На Мат Течен Кармин има висок интензитет на пигмент за инстант храбар мат усни.Исклучително долго носи кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно, emollient и свиленкаста чувствуваат дека не се исуши усните надвор. 【Лесно да се носат】Со совршен пакет, тоа е подготвен за како Роденденски подарок за пријатели или семејства.Совршен за различни прилики, како што се датира, забава, свадба, бар, топка, кампување, канцеларија, училиште, или дневни makeups. 【Лесен за употреба】За секого,без разлика дали сте жена или сте студент,без разлика дали ќе се направи шминка почетниците или шминка уметник.Можете да изберете овој производ.Димензии : како што е прикажано на слика во Боја : како што е прикажано на слика Производи вклучуваат : 4x лесно боење, waterproofs, навлажнувачки, вода светлина огледало, светла усна глазура".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа