.

.

X AUTOHAUX Три Џеб Вод Товар Организатор Складирање Нето 3 Џеб Црна Мрежа за Складирање Нето Сет за Камион SUV Автомобил 110 x 30cm

X AUTOHAUX Три Џеб Вод Товар Организатор Складирање Нето 3 Џеб Црна Мрежа за Складирање Нето Сет за Камион SUV

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Три џебови за одржување на вашиот автомобил опрема во место и не летање сите над вашиот багажникот или да се изведат.Тоа помага да се организира или продавница опрема, алати и други предмети.Чување на mesh мрежата е направена од квалитетен материјал за да се обезбеди издржливост и долговечност.Чување на нето-е дизајниран за да се обезбеди товар во автомобили, камиони или спортски автомобили.Стабилна мрежа гарантира дека тоа нема да биде лесно да се раскинат поради остар стоки и тешки товарни.Овој комплет доаѓа со себе нишка завртки и токи.Карго нето багажникот организатор е лесно да се закачите и откачете.3 џеб вод складирање нето мерки 110x30cm / 43.31"x11.81"(L*W).Добри се вклопат за повеќето автомобили, пикап камиони или SUV задните карго простор.Камионот нето се протега околу вашиот работи и може да се стави многу повеќе работи од тоа.Тоа е растеглив да одговара на ширината на пикап камион или секаде каде што е потребно.Забелешка : ве Молиме мерка вашиот камион прво, пред купување на производот.Карактеристики : Држи мали предмети од паѓање од време на патувањето.Складирање нето сè држи во место.Карактеристики три џебови кои помагаат да се организира или продавница опрема, алати и други предмети.Растеглив да одговара на ширината на подигнување или секаде каде што е потребно.Доаѓа со 4pcs трајни токи.Лесно да се закачите и да се оттргне, ја прави утовар и истовар многу полесно.Ролни во компактна големина лесно складирање, лесно да се носат, па секогаш е подготвен за користење.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : Nylon Color : Black Dimension : 110x30cm / 43.31"x11.81"(L*W)Забелешка : ве Молиме овозможи 3-5cm разлики поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Товар Net4 x Buckles4 x Завртки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа