.

.

Stripebird - Гроздобер Голф Јаже Snapback Шапка

Stripebird - Гроздобер Голф Јаже Snapback Шапка

DEN 671.76
Достапност
Залиха

100% Најлон.Snapback затворање. ✔ Стилски Јаже Разубавувањето на Фронтот во Контраст Обоеност. ✔ Карактеристики на Stripebird Логото Извезени на Предната страна. ✔ Прилагодливи Snapback Затворање Обезбедува Совршено Се Вклопуваат. ✔ 5 Панел Изградба. ✔ Премиум Перформанси Најлон.На Stripebird Гроздобер Голф Јаже Шапка е лесен удобно класичен.На плетенка јаже по должината на гребенот става гроздобер спин на вашиот изглед.Полу криви сметка може да се прилагоди.Stripebird печ на предната страна.Snapback прилагодливи затворање.Една големина одговара на повеќето.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа