.

.

Црна Детелина Нови 2021 Пролет Среќа Трева Зелена/Црна

Црна Детелина Нови 2021 Пролет Среќа Трева Зелена/Црна

DEN 790.80
Достапност
Залиха

Произведено во САД или Увезуваат.Опремени затворање.Оригиналот.Класичен.Капа за секоја прилика; ДНК Детелина шапка е создадена со највисоките нивоа на изработка за супериорна удобност, се вклопуваат, стил и изглед.Карактеристики перформанси фитил да ги задржи и ќе се исуши и се излади,-Flex Headband за најдобро одговара можно, и иконите детелина дизајн кој ќе се знаат така добро.Изработени од 100% полиестер.Низок профил, структурирана капа.Црна Детелина е начин на живот облека компанија со визија вкоренети во кои живеат животот во потполност; Секој премиум шапка, качулка, т-маица, beanie, Црна Детелина капи направи одличен подарок за вашиот сопруг, татко ден, и многу повеќе.Оригиналот.Класичен.Капа за секоја прилика.Пролетта Среќа Детелина шапка е создадена со највисоките нивоа на изработка за супериорна удобност, се вклопуваат, стил и изглед; кој перформанси фитил да ги задржи и ќе се исуши и се излади,-Flex Headband за најдобро одговара можно, и иконите детелина дизајн кој ќе се знаат така добро.Изработени од 100% Полиестер.Низок профил, структурирана капа.Црна Детелина е начин на живот облека компанија со визија вкоренети во кои живеат животот во потполност.Секој премиум шапка, качулка, т-маица, beanie, & појас кој е дизајниран да ги инспирира и да го повика сопственикот да уживаат во животот, да го прифатат секој ден, да Живеат Среќен!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа