.

.

Влажни Спојки Чевли за Полнење, Тапан, Еден Начин Лого, Филтер, Ореви Одговара на Компатибилен со Qlink, FrontRunner, UTV 500 700, HS700, MSU500 Massimo Алигатор Menards Yardsport, АТВ UTV Hisu Спојки С?

Влажни Спојки Чевли за Полнење, Тапан, Еден Начин Лого, Филтер, Ореви Одговара на Компатибилен со Qlink, FrontRunner,

DEN 3311.76
Достапност
Залиха

【ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВААТ】 : Овој влажен спојки комплет содржи влажни спојки покрие тапан школка + влажни спојки подлога чевли + еден начин имајќи + основно фиксна sheave со 21 заби+ заптивка перница имајќи седиште + sheave assy + нафта печат + масло филтер + Прирабница и ореви. 【КОМПАТИБИЛНА СО СЛЕДНИВЕ】Hi SUN 500 700, АТВ UTV MASSIMO, SUPERMACH, КОЛМАН, TSC ГОЛЕМА МАТЕН, МЛАДЕНЧЕ CADET, РУРАЛНИТЕ КРАЛОТ, MENARDS YARDSPORT. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Ова е комплетен спојки сетови.Тоа содржи сите потребни делови,ќе се погодни за вашите специфични возило.Обезбеди точни инсталација и лесен за инсталација. 【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 : Нашите производи се дизајнирани според ОЕМ спецификации. - Влажни спојки за полнење е Направен од Висок Квалитет на Јаглероден Челик.Тоа има добри топлина дисипација ефект и може да го подобри издржливост и работниот век на производот. 【ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА】Ова не е оригинална замена дел Ако не сте целосно задоволни, можете да побарате за замена или целосно враќање на средствата.Ако било какви прашања ,ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас. - "Влажни спојки за полнење, компатибилен со Hi SUN." Овој влажен спојки за полнење не беше создадена од страна Hi SUN.Hi Sun UTV s АЛИГАТОР Серија 500,550,700 и 700 4-Седишта,. 450,550, 750 Сектор, Вектор, снабдувач на опрема и Многу Повеќе.Овој влажен спојката е комплетен сет на автомобилската спојки колекции со точни дизајн.Може да се најде соодветен модел за да инсталирате in situ без да се грижиш.Дизајнот на овој влажен чевли спојки за полнење е многу во согласност со оригиналниот фабрички делови на возилото.Влажни спојката е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој гарантира стабилна високи-температура триење перформанси, добри топлина дисипација ефект, и може да се прошири на работниот век на производот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа