.

.

Kastar 2-Пакет за Батеријата и Полначот за Кодак KLIC-5001 Sanyo DB-L50 и Кодак EasyShare DX7630 DX7440 DX7590 DX7790 P712 P850 P880, EasyShare Z730 Зум Z760 Зум Z7590 Зум, Sanyo Xacti Камери

Kastar 2-Пакет за Батеријата и Полначот за Кодак KLIC-5001 Sanyo DB-L50 и Кодак EasyShare DX7630 DX7440 DX7590

DEN 1778.40
Достапност
Залиха

Батерија Тип : Литиум-Јонска; Батеријата Напон : 3.7 V; Батерија Капацитет од 2400m Ah.Оваа Kastar батерија полнач со количка за рамен pin за лесни за складирање.Полначот Влезен Напон : AC 100~240 V 50~60 Hz; Држачи за Излезен Напон : DC 4.2 V 0.6 A. Smart полнење LED индикатор : Зелено светло е за мирување; Црвено е за полнење.Пакетот Вклучува : 2 Батерија и 1 AC Полнач.Компатибилна со следниве модели : Кодак KLIC-5001 Sanyo DB-L50 Кодак Easy Share DX6490 Кодак Easy Share DX7440 Кодак Easy Share DX7440 Зум Кодак Easy Share DX7590 Кодак Easy Share DX7590 Зум Кодак Easy Share DX7630 Кодак Easy Share DX7790 Кодак Easy Share P712 Кодак Easy Share P850 Кодак Easy Share P880 Кодак Easy Share Z730 Кодак Easy Share Z730 Зум Кодак Easy Share Z760 Кодак Easy Share Z760 Зум Кодак Easy Share Z7590 Кодак Easy Share Z7590 Зум Sanyo Xacti VPC-TH1 Sanyo Xacti VPC-TH2 Sanyo Xacti VPC-WH1 Sanyo Xacti VPC-HD1000 Sanyo Xacti VPC-HD1010 Sanyo Xacti VPC-HD2000 Sanyo Xacti DMX-HD1000 Sanyo Xacti DMX-HD1010 Sanyo Xacti DMX-HD2000 Sanyo Xacti DMX-FH11 Sanyo Xacti DMX-TH1 Sanyo Xacti DMX-WH1 Sanyo NV-SB570 DT Sanyo NV-SB360 DT.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа