.

.

STK LI-90B LI-92B Апарат за полнење за на Олимп Перо SH-1, Тешки TG-1 ihs, XZ-2, SH-50, SP-100, TG-3, TG-2 Камери, LI-90B LI-92B Батерии, УЗ-90 Полнач

STK LI-90B LI-92B Апарат за полнење за на Олимп Перо SH-1, Тешки TG-1 ihs, XZ-2, SH-50, SP-100, TG-3, TG-2 Камери,

DEN 359.76
Достапност
Залиха

STK е Олимп Перо LI-90 B LI-92 B батерија полнач за LI-90 B LI-92 B батеријата пакет доаѓа со Автомобил Полнач. 100% ОЕМ Компатибилни - во Согласност со или Надминува ОЕМ Олимп LI-90 B LI-92 B држачи за очила.Гарантирано да работат со вашиот Олимп LI-90 B LI-92 B камера вклучувајќи Олимп Перо SH-1, Тешки TG-1 ihs, XZ-2, SH-50, SP-100, TG-3, TG-2 Камери.CE Безбедност Сертификација.Го заменува Олимп УЗ-90 Полнач.Sterling Tek е Олимп LI-90 B LI-92 B Батерија Полнач е оправдано за целосна 12 месеци.STK Олимп LI-90 B LI-92 B Батерија Полнач за Олимп SH-1, Тешки TG-1 ihs, XZ-2, SH-50, SP-100, TG-3, TG-2 Камери, LI-90 B LI-92 B батеријата и го заменува УЗ-90 Полнач.STK е Олимп LI-90 B LI-92 B Батерија Полнач (STK и Sterling TEK трговски Марки) е дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат OEM полнење капацитет.Нашата компанија има работено за да ве снабди со највисок квалитет на Олимп LI-90 B LI-92 B замена на полначот на пазарот. 1 Година Вкупно Гарантен : Ние ќе размена на оваа како и било кој друг производ што ќе се одлучат да купат од нас за 1 година од денот на купувањето е обработена ако тоа не успее под редовно носат или е неисправен.Ние секогаш го продаде сосема нов одличен квалитет на производите и ние сме подготвени да направите за нив.Sterling Tek рекламирање слики и текст се заштитени од страна на трговски марки и авторски права.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа