.

.

Шарени Шарени Најлон Камера Торбичка за Носење за Canon PowerShot Elph 360 190 180, Кодак PixPro FZ43 FZ53 (Сина, Сива)

Шарени Шарени Најлон Камера Торбичка за Носење за Canon PowerShot Elph 360 190 180, Кодак PixPro FZ43 FZ53 (Сина,

DEN 167.76
Достапност
Залиха

[ СТАБИЛНА ТРАЈНИ НАЈЛОН КАМЕРА СЛУЧАЈ ]- Оваа универзална камера торбичка карактеристики на цврсто ткиво водоотпорен Најлон надворешноста дека можат да го издржат нота на вода за да се задржи вашата камера безбедно. [ КАДИФЕН МИКРОФИБЕР ПОСТАВАТА ]- Во внатрешноста на камерата торбичка се карактеризира со луксузно мека микрофибер поставата која обезбедува нула-слободен дом за вашата камера. [ ЗАШТИТНА СООЧИ ]- На cushioned внатрешни работи предвидува шок на апсорпција во случај на случајно се откажат или да падне за да се задржи вашата камера безбедни од несакани штета. [ HANDS-FREE ПАТУВАЊЕ ]- дополнителна carabiner клип ви овозможува да клип на носење на вашиот појас јамка, ранец, или патна торба за hands-free патуваат погодност.Погоден за Canon Power Shot Elph 360 190 180 / Кодак Pix Pro FZ43 FZ53. Чувајте ги вашите камера безбедно и заштитени од несакани оштетувања како што инциденти, гребнатини, и scuffs со оваа мека поместена neoprene ракавица случај.Оваа cushioned заштитна торбичка карактеристики шок апсорбирање на neoprene материјал кој активно ја штити вашата камера како што ќе патува.На торбичка случај има безбедна zippered затворање и мали предниот џеб за донесување заедно со вашите полнење кабел.Вклучена е анти-загуба рака за looping на вашиот ранец, појас јамка, или патна торба за hands-free сметководствена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа