.

.

Prevue Hendryx-Една Приказна Gerbil Кафез

Prevue Hendryx-Една Приказна Gerbil Кафез

DEN 785.28
Достапност
Залиха

Една Приказна Хрчак и Gerbil Кафез.Вклучува вежбање тркало да се промовира активност.Лесно да пристапувате во вашиот кафезот од покрив-топ вратата.Snap-off база за лесно чистење. 12-1/4-Инчен долго, 9-1/4-инчен широк, 10-1/2-инчен висока.Prevue Милениче Производи Една Приказна Хрчак и Gerbil Кафез SP2002 R е совршен дом за вашиот хрчак или gerbil.Светло обоени Црвено кафез е визуелно ангажирање и доаѓа опремен со еден шише за вода, плус за вежбање тркала за да се охрабри активност.Snap-off база на кожата брзо и лесно додека жица решетката може да биде едноставно ги избриша надолу со влажна крпа.Солидна скок со врата ви овозможува лесно да пристапите до вашите миленичиња, или единствен поглед во кафез.Нашата Единствена-Приказна Хрчак и Gerbil Кафез 2002 R мерки 12-1/4-инчен Долго, 9-1/4-инчен Широк, 10-1/2-инчен Високо со 5/16-инчен жица проред.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа