.

.

Носталгични-Уметност 30146 Првото Кафе | Складирање Тегла | Складирање Кутија | Кафе Едб/Метал L, 10 x 14 x 20 см

Носталгични-Уметност 30146 Првото Кафе | Складирање Тегла | Складирање Кутија | Кафе Едб/Метал L, 10 x 14 x 20

DEN 695.76
Достапност
Залиха

Содржи висок канистер, со дизајн со убав Mattschimmernden притисок и атрактивна печат на одредени области на.Вклучува висок квалитет складирање тегла во ретро дизајн со една убава Mattschimmernden притисок и атрактивна печат на одредени области на.Дозата е безбедна храна и може да се користи за чување на кафе – но исто така се користи за пченкарни снегулки, слатки бисквити, обезбедува простор за Darin прекрасно.Има капацитет од 3 литри со нуди доза со доволно простор за вашето кафе.Капакот е лесно отворање и затворање.Тоа се затвора schön цврсто, така што вашата храна и пијалоци, кафе или чај живот.Нашите садовите за складирање ги красат секој дом.Тие создаваат простор и цел во 'крај на' racking и се око-catcher за појадок табела.Ние ви нудиме во различни големини во таков начин што многу производи и корисни нешта во место.Благодарение на брилијантни бои популарната функција на дизајнот.Теглите се врши на стабилна и чиста состојба.Затвори капакот : Нашиот безбеден, додека одржување на храна свежа како што се кафе, брашно, шеќер или житарици.Така се вели дека е еден од главните, која мотив одговара на вашиот омилен појадок.Сите садовите за складирање се пластовидно, така што на располагање простор во 'крај на' racking Може да биде оптимално да се искористат.Исто така, собирање ништо во начинот на.Кутија ќе се реализира, секој поединечно пакувани во поли торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа