.

.

Wii Компонента Кабел Бела

Wii Компонента Кабел Бела

DEN 527.52
Достапност
Залиха

Dreamgear 10ft Компонента Кабел за Wii.Им ОВОЗМОЖУВА на корисниците ДА ги КОРИСТАТ WII СО HDTVDELIVERS ПОВЕЌЕ ЖИВОПИСНИ СЛИКА & ВИСТИНСКИ 75_ IMP ЗА КРАЈНАТА домашно КИНО EXPERIENCE6 FTUPC : 845620010004 Shipping Димензии : 10.25 во X 7.00 во 2.75 X in Estimated Испорака Тежина : 1.1886.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа