.

.

Светлосна Лента, 4 Осветлување на Чекање 24 Клуч со Далечински Управувач Usb Напојување 16 Видови Боја на Тв Светлина Лента за Домашна Декорација за Тв Позадина Ктв Бар

Светлосна Лента, 4 Осветлување на Чекање 24 Клуч со Далечински Управувач Usb Напојување 16 Видови Боја на Тв Светлина

DEN 242.16
Достапност
Залиха

Погоден за домашна декорација, ТВ светла позадина, компјутер светла позадина, КТВ, барови, ресторани, дискотеки и сл.USB напојување, тоа може да се напојува преку мобилен моќ, лаптоп, мобилен телефон полни главата, лесен за користење, опремени со мобилни моќ.Погоден за јадење надвор, патуваат, кампување, итн.Мини светлина лента има моќна функција со 24‑клуч со далечински управувач.Можете да го контролирате светлина прекинувач, боја, светлина, режим, RGBW боја.Различни начини на осветлување и светлината ќе ги задоволи вашите потреби за осветлување во различни сцени.На високо‑квалитетни 5050 висока осветленост светилка монистра има featue на светлост униформност, не‑блескавите, долг животен век.Зачувај инсталација време, на производот е опремен со двострано лента на грбот, што нема потреба да се грижите за испаѓање, лесно да се инсталира.Тоа е исто така опремен со тока, што може да се поправи на светлина во дресот на ѕидот.Ве молиме да ја исчистите површината пред да го инсталирате LED ТВ позадина светлина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа