.

.

KESOTO Д-Допрете Машки да Машки Dtap Продолжување Кабел за dslr фото Моќ V-Планината Антон Батеријата

KESOTO Д-Допрете Машки да Машки Dtap Продолжување Кабел за dslr фото Моќ V-Планината Антон Батеријата

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Кабелот во СТП јакна, многу флексибилен ОД 4.5 мм.Д-ДОПРЕТЕ Машки 2 Pin Rewirable Приклучокот.Д-допрете Машки да Машки приклучен кабел.DIY тип, Лесно собранието со вашиот кориснички кабел.Д-ДОПРЕТЕ 2 Pin Машки конектор приклучок за Антон Bauer на Батеријата.Опис : - D-ДОПРЕТЕ 2 Pin Машки конектор приклучок за Антон Bauer Батерија - DIY тип, Лесно собранието со вашиот кориснички кабел - D-допрете Машки да Машки приклучен кабел - D-ДОПРЕТЕ Машки 2 Pin Rewirable Plug - Кабелот во СТП јакна, многу флексибилни OD 4.5 mm Specification : - Должина на Кабел : 100cm - Материјал : ABSPackage Вклучува : 1x Д-ДОПРЕТЕ Машки да Машки приклучен Кабел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа