.

.

DRRI HD SDI BNC Женски Bulkhead ДИН 1.0/2.3 Машки Директно 75ohm RG179 Pigtail Кабел за Blackmagic HyperDeck Шатл

DRRI HD SDI BNC Женски Bulkhead ДИН 1.0/2.3 Машки Директно 75ohm RG179 Pigtail Кабел за Blackmagic HyperDeck Шатл

DEN 287.76
Достапност
Залиха

BNC женски bulkhead Oring ДИН 1.0/2.3 машки Директно RG179 Pigtail кабел 75ohm.Конектор : BNC Женски и другата страна DIN 1.0/2.3. Кабел должина : 20cm (должина може да го прилагодите,ве молиме контактирајте со нас).Работа со трансфер и RF и видео сигнали, особено HD квалитет на видео сигнали.RG179 Бакар диригент и конзервирани бакар shield плетенка, низок губење coax кабел.Компактни димензии за малата тежина и добра флексибилност Стандард BNC конектор за брзо, непречено, лесно прилагодување и disengagement, имаат долг живот време.DRRI како професионалец во дизајн и производство на сите видови на специјални кабли,имаат акумулирано богато искуство во развојот и производството за видови на кабли и неговите поврзани со конектор адаптер.Нашите производи се широко се користи во вид на суровата средина и апликации,како и за индустриска контрола помагала,медицинска опрема,мерење и инспекција опрема,аудио и визуелна опрема и воени,и сл.Исто така,тоа е одлично компатибилност со многу водечки снабдувач.DRRI Со ЦРВЕНА/Teradek Обврзници/ARRI Камера Кабел, Канон / Sony Камера Моќ Кабел,SDI Кабел,USB Кабел,Видео Кабел,CCD Кабел..Ние снабдување со различни OEM/ODM услуги служи како различни пријава и барање.Ние сме во состојба да обезбеди висок квалитет на кабли кои maches различни еколошки стандарди, во сите земји.Ако ви треба заварување кабел за приклучок, ќе е подобро да се обезбеди paramper на кабелот и спецификација на конектор.Било кабли можат да бидат прилагодени според вашите барања.Ве молиме да го Признае DRRI Оригинални Кабли.Тоа значи дека ќе имате целосна сила на DRRI Производителот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа