.

.

iTEKIRO AC Ѕид DC Автомобил Батерија за Полнење за Panasonic DMW-BLE9 DMW-BLE9E DMW-BLE9PP ДЕ-A99A ДЕ-A99B DMW-BTC9 Lumix DMC-GF3 DMC-GF3WEF-К DMC-GF3WGK DMC-GF3WK DMC-GF3WP DMC-GF3WT DMC-GF3WW DMC-GF3X DMC-GF3XGK DMC-GF3XK DMC-GF3XP DMC-GF3XR DMC-GF3XT DMC-GF3XW

iTEKIRO AC Ѕид DC Автомобил Батерија за Полнење за Panasonic DMW-BLE9 DMW-BLE9E DMW-BLE9PP ДЕ-A99A ДЕ-A99B DMW-BTC9

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Ова е AC ѕид и DC автомобил две-во-едно надворешна батерија полнач; тоа не функционира како AC адаптер, кабелот за напојување, ниту USB кабел.Нејзината единствена рамна pin, количка за дизајн овозможува лесно складирање и го прави компактен батерија полнач.Smart полнење LED индикатор автоматски се претвора во trickle наплаќаат по батеријата е целосно наполнета.Автоматско префрлување напојување напонот е од 110 V-240 V и доаѓа со бесплатни Европската AC приклучок адаптер.Бонус : Пофална i TEKIRO 10-во-1 Полнење преку USB Кабел ($5 вредност) се вклучени, која може да се користи за полнење на повеќето паметни телефони, мобилни телефони, Е-книга читателите, MP3, MP4, GPS, и дигитални камери на пазарот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа