.

.

HAPPYPOP Заби Стоматолог Роденден Најдобри Мајка ми Сестра Туѓо Чорапи за Жените, Забен Асистент добра хигиена со цел Студентот Роденден Подароци

HAPPYPOP Заби Стоматолог Роденден Најдобри Мајка ми Сестра Туѓо Чорапи за Жените, Забен Асистент добра хигиена

DEN 287.76
Достапност
Залиха

80%памук. ★【РОДЕНДЕН ЧОРАПИ】Роденден чорапи жените, роденден чорапи девојки.Овие роденден чорапи имаат модели на роденден торти, свеќи, панделки, подароци, роденден коронки и други елементи.Ајде да се стави на роденденот чорапи и имаат среќен роденден заедно. ★【ГОЛЕМИНА 1 пар на торта чорапи доаѓа во секој пластични патент торба. ★【РОДЕНДЕН ПОДАРОЦИ】Роденден подароци за жените, роденденски подароци за девојки.Овие среќен роденден подароци се совршен роденденски подароци за мама, роденденски подароци за сестра, роденденски подароци за сопруга, подароци за роденден девојка, роденденски подароци за бабата, роденденски подароци за ќерка или роденденски подароци за пријател. ★【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Овие торта чорапи жени ги користат 80% чешлани памук, 17% polyamide, 3% spandex да се осигураме дека нашиот чорапи меки, удобни, еластичен и дише.Нашите чорапи ќе се одржи на години на мие и ќе остане шарени, меки, удобни и добро фитинг!. ★【РОДЕНДЕН ПРЕТСТАВУВА】21-от роденден подароци, на 18-ти роденден подароци.Овие роденден чорапи се погодни за жени сандали, чизми, патики, трчање и фустан или на формалните чевли.Тие можат да бидат голем 21-от роденден подароци за ќерка или 18-ти роденден подароци за девојки и тие исто така може да биде подарок за мајка, сопруга, ќерка, тетка, сестра или бабата на Божиќ Ден, Денот на Мајката, Белиот Слон Ден или Празник.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа