.

.

SE Kingfisher Bowfishing Извивам Лак, Flo Зелена, 40#, RH

SE Kingfisher Bowfishing Извивам Лак, Flo Зелена, 40, RH

DEN 3227.52
Достапност
Залиха

Идеална 56" должина за bowfishing.Прецизност-металниот столб.Екстремитетите се заврши во PSE е ексклузивни Flo Зелена DK би шема.На Kingfisher извивам лак се врати и сега се во идеална 56" должина за bowfishing.Лак доаѓа со прецизност-металниот столб и екстремитети се заврши во PSE е ексклузивни Flo Зелена DK би шема.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа