.

.

СНЕГ ЧУДОВИШТЕ 60 Takedown Стрелаштво Извивам Лак со Еленов Завртки Традиционалните Возрасни Лов Longbow Десната Рака за Цел Пракса 30-60lbs

СНЕГ ЧУДОВИШТЕ 60 Takedown Стрелаштво Извивам Лак со Еленов Завртки Традиционалните Возрасни Лов Longbow Десната

DEN 1152.00
Достапност
Залиха

СНЕГ ЧУДОВИШТЕ извивам лак е направен од различни природни дрво материјали и е направен од страна на laminating технологија.Тоа е ергономски дизајниран, удобно да се одржи, и издржливи.Прскање мат боја да ја врати природната боја на дрво, без refracting светлина кога лов во дивината.longbows Bow екстремитети се ламинирани со црни стаклени влакна и carbonized бамбус, и лак промени постепено се thinned, така што стрелката брзина е побрз, влечење чувство е помек и вибрации е помал.Лак должина : 60", Дрво, Столб : 16", Max нерешено должина : 32", Привлече тежина : 30-60lbs.takedown извивам лак Доаѓа со смола еленов завртки дека може да се инсталира без алатки ?удобен и убава, создадени со отстранлив екстремитети за лесни за складирање.за Лов и целна пракса е најдобар подарок за почетници и напредни ловци.Стрелаштво лак е право раце лак, што е, на левата рака држи лак и десната рака повлекува низа,се препорачува со вистински пердувести стрели.Откако ќе го добиете на поклон, на секој проблем,ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши вашиот проблем од страна на Задоволителен начин.СНЕГ ЧУДОВИШТЕ внимателно занаети секој лак, се фокусира на производство и производство за многу години.1. СНЕГ MONTSER е ново дизајнирани монтажни извивам лак користи бренд-новиот германски lamination technology да се создаде исклучително совршен лак.Секој дел е внимателно да се полира и екстремитетите на carbonized бамбус обвиткани со висока јачина на стаклени влакна имаат голем дострел, силна продорен моќ, лесно да го инсталирате, итн.Во прилог на смола еленов завртката е лесно да се инсталира, поубав и блиски на природата.2. За прв пат со користење на, што укажува на тоа 30-40 фунти за мажи, жени 25 фунти.Генерално, новите подобро да го користите лак, во рок од 40 фунти, така што може да биде подобро да се користи за да се поклонат.3. Одговараат за лов, стрелаштво сала, забава, двор, градина, конкуренцијата, ефикасноста, давање на подарок, итн.! ! !Answer : ___________________________ Note : Смола елени рог завртки се предмет да се носат за време на производството и транспортот процедури, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Спецификација : Лак Должина : 60"Подготви Тежина : 30 35 40 45 50 55 60 LBs String Должина : 57"Стој Висина : Околу 15"Тежина : 1.3 кг/Смола Еленов Завртки тежина : 0.1 kg Bow Столб Materil : Дрво, Ламинат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа