.

.

Октомври Планински Производи Пакет Премин во 54. Извивам Поклон Пакет (RH - 20 кг.)

Октомври Планински Производи Пакет Премин во 54. Извивам Поклон Пакет (RH - 20 кг.)

DEN 1843.20
Достапност
Залиха

Подготвен-да-пука на лак пакет. 3 дел ги симнат дизајн. 100 проценти значката столб.Опремени со очите, клипот и стабилизатор bushings.Подготвен-да-пука Извивам поклон пакет.Три парче однесе долу лак, идеални за младите стрелци.Вклучува (1) на секоја од следниве елементи : премин Земе-Надолу Извивам, Не-истури quiver, универзална жила, рака стража, две-дупка стрелките на одмор, брз-shot прст Штедачи, и nock сет.Стрелките на одмор, прст Штедачи, и nock поставени се пре-инсталиран.Доаѓа опремен со очите, клипот, и стабилизатор bushings.Столб е изградена од 100 проценти значката дрво.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа