.

.

Јужната земја Стрелаштво Снабдување Премиер ги симнат Извивам Лак со Жила

Јужната земја Стрелаштво Снабдување Премиер ги симнат Извивам Лак со Жила

DEN 3359.76
Достапност
Залиха

✅СТОЛБ : Рака Занает од Премиум Diamondwood и Тешко Даб, Јавор, не само што е траен лак, тоа ќе им помогне на воздигне ефикасноста на вашиот.Пре-инсталиран Месинг Bushings за Месинг Клипот, Лак Стабилизатор, Лак Поглед, Bowfishing Ролна и Quiver. ✅ЕКСТРЕМИТЕТИ : Направен од Хард Јавор и Висока Технологија Црна Fiberglass од Кореја.Уникатна и прекрасна Страна Екстремитет Текстура го прави вашиот лак outstand од толпата.Фенолни засилен екстремитет совети се компатибилни со Брз Лет и Фламанскиот стрингови.Премија од не 'Рѓосувачки Челик Екстремитет Завртки/Bushings се' Рѓа-Отпорни и ќе трае подолго од други метални оние. ✅СПЕЦИФИКИ : ДОЛЖИНА : AMO 62 во; се ПРЕПОРАЧУВА ПОДГОТВУВААТ ВИСИНА : 8 1/4 инчи до 9 1/4 инчи.НЕРЕШЕНО ТЕЖИНА : 25 - 60lbs. 5lbs постепено; на Располагање и во Десната Рака и Левата Рака;. ✅НАЈДОБРИ ГАРАНЦИЈА ВО ИНДУСТРИЈАТА : Ние сме толку сигурни со нашите производи што ги нудиме најдобрите, кавга слободен 2-годишна гаранција во индустријата.Споредете го тоа со 1-годишен просек или без гаранција од oversea продавачи. ✅Пакетот Вклучува : САС Премиер Лак, Лак String, Стрелките на Одмор, и Жила.Ние препорачуваме употреба на нашите САС Жила алатка (вклучен), како што тоа е ЕДИНСТВЕНИОТ безбеден начин да се соберат и расклопување на вашиот лак кој ќе им помогне да се избегне извртување на екстремитетите.Проверете го нашиот youtube видео за [Како да String Извивам Лак со САС Жила].Брз лет string компатибилни.Силна fiberglass екстремитет Направени од Јавор каширане.Се препорачува стрелец височини до 57".Алуминиум Легура Екстремитет Черупка. 1 x САС Премиер Лак. 1 x Лак String. 1 x Стрелките на Одмор. 1 x Лак Жила.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа