.

.

Samick Мудрец Извивам Лак Екстремитети

Samick Мудрец Извивам Лак Екстремитети

DEN 1771.92
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оригиналниот Висок Квалитет замена екстремитети за Samick Мудрец Takedown Лак.Многу издржливи тешко Јавор екстремитети со fiberglass ламиниране на двете страни.Големини се движат од 25 кг - 60 кг.Дозволете му на вашиот лак за да расте со вас! - Може да се зголеми / намали вашиот нерешено тежина од само за купување на нов сет на екстремитетите.Нема потреба за купување на целосна нова лак во собата.ИЗБОРОТ НА ШАМПИОНИ - SAMICK производи се добро докажано со стрелаштво шампионите низ светот во евиденција.Нашиот стручен кадар и висок квалитет на производство систем произведува високи перформанси производи.Мудрец екстремитети се направени со core ламиниране на хард јавор со црна fiberglass грбот и стомакот.Мудрец екстремитети се брз лет компатибилни.Не се поклонат string или монтирање на хардвер вклучени.Само збир на екстремитетите.Овие екстремитети се користат само за една листа Жалфија столб.material_type : Woodfit_type : Универзална Одговара.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа