.

.

ZSHJGJR 62 ILF Извивам Лак Стрелаштво Американски Лов Лак 30-60lbs за Возрасни Право Раце Стрелаштво за Полнење

ZSHJGJR 62 ILF Извивам Лак Стрелаштво Американски Лов Лак 30-60lbs за Возрасни Право Раце Стрелаштво за Полнење

DEN 6959.76
Достапност
Залиха

ЛАК Столб : 19" метал ILF лак рачка, CNC Machining, таписерии, со убава линија и круг рабови, особено дрвени дизајн за лак контрола, обезбедување на sleeker, полесна тежина, и поудобно искуство за вас.ЛАК екстремитети Нерешено Тежина options 30-60lbs(5lbs зголемувања); Максимална Нерешено Должина : 32"; Bowstring Должина : 59"; се Подготвуваат Висина : 18-20cm.Net Тежина : 3.8 lbs.РАКА Ориентација - Дизајниран за право предаден на стрелци.Право раце лак значи ќе се одржи на лак се справи со левата рака, се повлече со лак string со десната рака.Технички спецификации : Боја : црна Лак Должина : 62"/157.5 cm Нерешено Тежина options 30-60lbs(5lbs зголемувања) Максимална Нерешено Должина : 32"/81.28 cm Bowstring Должина : 59"/149.86 cm Подготвуваат Висина : 18-20cm(7.08-7.87 инчи) Нето Тежина : 3.8 кг/1.72 kg Лак Столб : метал Лак екстремитети : Увезени САД Гордон листови Основните Лак Сет вклучува : 1 x Извивам Лак 3 x Бакар тежина(инсталиран на лак столб) 1 x лак string стабилизатор 1 x лак екстремитети стабилизатор 1 x кожа стрелка остатокот 1 x завртка на стрелката остатокот 1 x лак жила 4 x клучеви Лак и Стрела Сет вклучува : 1 x Извивам Лак 3 x Бакар тежина(инсталиран на лак столб) 1 x лак string стабилизатор 1 x лак екстремитети стабилизатор 1 x лак стабилизатор 1 x кожа стрелка остатокот 1 x завртка на стрелката остатокот 1 x лак жила 1 x рака guard 1 x прст guard 1 x градите guard 1 x bowstring восок 1 x лак торба 1 x стрелка quiver 1 x еден пар на лак екстремитет ракав 3 x целна трудови 6 x јаглерод стрели 4 x клучеви КАРАКТЕРИСТИКИ : ЛАК Столб : 19" метал ILF лак рачка, CNC Machining, таписерии, со убава линија и круг рабови, особено дрвени дизајн за лак контрола, обезбедување на sleeker, полесна тежина, и поудобно искуство за вас.ЛАК екстремитети Нерешено Тежина options 30-60lbs(5lbs зголемувања); Максимална Нерешено Должина : 32"; Bowstring Должина : 59"; се Подготвуваат Висина : 18-20cm.Net Тежина : 3.8 lbs.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа