.

.

На Hillman Група 59660 5/8 x 7/8 x 1-1/2-Инчен Лесна Челик Spacer, 5-Pack , Сива

На Hillman Група 59660 5/8 x 7/8 x 1-1/2-Инчен Лесна Челик Spacer, 5-Pack , Сива

DEN 277.68
Достапност
Залиха

Челик изолација се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти со цел да се правилно позиција нив.Делови идеален за кредитирање поддршка и усогласување на коло собранија, панели, и врати.Лесна челик изолација се лесно да се инсталира и да имаат поголема држи моќта од други изолација.Овие тркалезни дрвени копчиња мерка 1" во дијаметар.Предмети се продаваат поединечно во мало.Опис на производот Челик изолација заштита на ѕидот од spalling и пробив.Тие се обезбеди сигурно повеќето држи моќта за светлина и средни товари.Тие се лесно да се инсталира и многу ефикасни.Од Производителот Челик изолација заштита на ѕидот од spalling и пробив.Тие се обезбеди сигурно повеќето држи моќта за светлина и средни товари.Тие се лесно да се инсталира и многу ефикасни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа