.

.

Нови Lon0167 Пластични Круг Не-навој Колона ќор-сокак Поддршка Spacer Цевка 12x8mm 100pcs Бела(Kunststoff Runde Säule ohne Gewinde - ќор-сокак Поддршка Spacer Цевка 12x8mm 100pcs Weiß

Нови Lon0167 Пластични Круг Не-навој Колона ќор-сокак Поддршка Spacer Цевка 12x8mm 100pcs Бела(Kunststoff Runde

DEN 818.40
Достапност
Залиха

Тема Големина : 5mm/0.2"; Земја на Производство : КИНА.Материјал : Пластика; Нето Тежина : 72g.Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Круг Spacer Поддршка; Главна Боја : Бела.Висина : 8mm/0.3"; Внатрешен Дијаметар : 5mm/0.2"(Höhe : 8 mm / 0,3 '; Innendurchmesser : 5 mm / 0,2'.Надворешниот Дијаметар : 12mm/0.5"; Име на Производ : Круг Spacer Поддршка(Außendurchmesser : 12 mm / 0,5' '; Produktname : Runde Spacer-Unterstützung.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа