.

.

Panduit CBP37-М Коло Пост, Притисни Barb, Најлон 6.6, 0.38-Инчен Пост, Природни (1,000-Pack)

Panduit CBP37-М Коло Пост, Притисни Barb, Најлон 6.6, 0.38-Инчен Пост, Природни (1,000-Pack)

DEN 276.48
Достапност
Залиха

Најлон 6.6 за висока јачина.Ќор-сокак поддршка за употреба со печатени кола.Flanged сидро за вметнување во 0.156" панел дупка.Releasable и еднократно.Бел страната на долниот крај обезбедува поголема стабилност.Коло Пост. 0.38 Инчен (9.7 mm) Пост.За одбор-да-одбор или одбор на шасија монтирање.Бел страната на долниот крај обезбедува поголема стабилност.Releasable и еднократно.Најлон 6.6. Материјал.Природна Боја.Пакет на 1000. Panduit носи кабел врски и кабел за управување со додатоци за сите на вашиот занимаваат, рутирање, и идентификување на потребите.Соодветни за било какви електрични, индустриски, или вмрежување апликација, нашиот широк избор на индустрија-одобрени стилови, димензии и материјали кои се гарантира дека ќе го добиете работа ефикасно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа