.

.

Долг Животен Век Хексадецимален Spacer, Месинг Spacer, Фирма За Печатени Плочки На Табла Индустрија Работилница, Фабрика

Долг Животен Век Хексадецимален Spacer, Месинг Spacer, Фирма За Печатени Плочки На Табла Индустрија Работилница,

DEN 2128.80
Достапност
Залиха

На месинг помине изолација е корисна алатка во создавање печатени плочки на табла.Направени на парична казна месинг,трајни и има долг животен век. 50 месинг spacer сет може да ги исполни вашите квантитет потреби.За печатени плочки на табла конекции и инсталацијата.На spacer е стабилна и има одлични перформанси при користење.Карактеристики : За печатени плочки на табла конекции и инсталацијата.Направени на парична казна месинг,трајни и има долг животен век.На месинг помине изолација е корисна алатка во создавање печатени плочки на табла . 50 месинг spacer сет може да ги исполни вашите квантитет потреби.На spacer е стабилна и има одлични перформанси при користење.Спецификација : Материјал : Brass Shape : Hex Height : 6mm/0.24 in Type : M3 Package Листата : 50*Месинг Spacer.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа