.

.

ZLYPSW 320Pcs М2 Месинг Хексадецимален ќор-сокак Орев Проред Завртка Асортиман Поставите Машки Женски Навој Шупливи Столб PCB Плоча Spacer ќор-сокак

ZLYPSW 320Pcs М2 Месинг Хексадецимален ќор-сокак Орев Проред Завртка Асортиман Поставите Машки Женски Навој Шупливи

DEN 2184.00
Достапност
Залиха

Овие ќор-сокак,завртки и навртки сите се изработени од месинг,издржливи и отпорни на корозија.Овие М2 standoffs има различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби.Висока јачина и жилавост,не е лесно да се скрши,може да се користи во долгорочна работа.Точноста нишка може совршено да се совпаѓаат со едни со други.Сите овие делови се интегрирани во кутијата за лесен пристап и складирање. 1.Овие ќор-сокак,завртки и навртки сите се изработени од месинг,издржливи и отпорни на корозија.2.Овие М2 standoffs има различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби.3.Висока јачина и жилавост,не е лесно да се скрши,може да се користи во долгорочна работа.4.Точноста нишка може совршено да се совпаѓаат со едни со други.5.Сите овие делови се интегрирани во кутијата за лесен пристап и складирање.Спецификација : Предмет Тип : Standoff Material : Brass Thread Тип : M2 Package Листата : 25 Парчиња Женски-Машки ќор-сокак М2 x 5+325 Компјутери Женски-Машки ќор-сокак М2 x 10+325 Компјутери Женски-Машки ќор-сокак М2 x 15+325 Компјутери Женски-Машки ќор-сокак М2 x 20+325 Компјутери Женски-Женски ќор-сокак М2 x 525 Компјутери Женски-Женски ќор-сокак М2 x 1025 Компјутери Женски-Женски ќор-сокак М2 x 1525 Компјутери Женски-Женски ќор-сокак М2 x 2060 Компјутери Месинг Крстот Круг Главата на Завртката М2 x 560 Компјутери Месинг Хексадецимален Орев М2.

Параметрите на стоката

Item Type:
Standoff
Material:
Brass
Thread Type:
M2
Package List:
25 Pcs Female-Male Standoff M2 x 5+3 :
25 Pcs Female-Male Standoff M2 x 10+3 :
25 Pcs Female-Male Standoff M2 x 15+3 :
25 Pcs Female-Male Standoff M2 x 20+3 :
25 Pcs Female-Female Standoff M2 x 5 :
25 Pcs Female-Female Standoff M2 x 10 :
25 Pcs Female-Female Standoff M2 x 15 :
25 Pcs Female-Female Standoff M2 x 20 :
60 Pcs Brass Cross Round Head Screw M2 x 5 :
60 Pcs Brass Hex Nut M2 :

Подобро ви се допаѓа