.

.

X-DREE 100Pcs M3 x 6mm Машки да се Женски Навој Хексадецимален ќор-сокак Хексагонална Spacer(100Pcs M3 x 6mm Distanziale esagonale esagonale един filettatura maschio-femmina

X-DREE 100Pcs M3 x 6mm Машки да се Женски Навој Хексадецимален ќор-сокак Хексагонална Spacer(100Pcs M3 x 6mm Distanziale

DEN 540.00
Достапност
Залиха

Име на производ : ќор-сокак Хексагонална Spacer;Конец Големина : M3 Male x М3 Женски.Машки Конец Должина : 6mm/ 0.24";Тело Должина : 10мм/ 0.39".Вкупната Големина(Прибл.) : 16 x 4.5 мм/ 0.6" x 0.06" (L*Макс.Г);Материјал : Месинг.Боја : Злато Тон;Нето Тежина : 142g(Colore : tono oro, peso netto : 142 г.Пакет Содржина : 100(±2%)x ќор-сокак Хексагонална Spacer(Contenuto della confezione : 100 (± 2%) x Distanziale esagonale. 100 Pcs M3 x 6mm Машки да се Женски Навој Хексадецимален ќор-сокак Хексагонална Spacer Завртка навој хексагонална стенд-оф изолација на машки-женски тип, со златен тон позлатен месинг изградба.Хексагонална навој изолација се совршени за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.Опис на Spanish100 Pcs M3 x 6mm Distanziale esagonale esagonale един filettatura maschio-femmina Nome prodotto : distanziatore esagonale ди sostegno, dimensioni filettatura : M3 Male x М3 femmina Lunghezza filettatura maschio : 6mm / 0,24' '; Lunghezza corpo : 10мм / 0,39' 'Dimensione totale (approssimativa) : 16 x 4,5 мм / 0,6' 'x 0,06' '(L * Макс.Г); Materiale : ottone Colore : tono oro, peso netto : 142 g Contenuto della confezione : 100 (± 2%) x Distanziale esagonale.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа