.

.

SUOFEILAIMU-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ Солидна Месинг Бакар М2 М2.5 М3 М4 Хексадецимален ќор-сокак Хексагонални Поддршка Столб Колона Машки-Женски Женски Spacer за PCB Одбор Мали Алатки (Б?

SUOFEILAIMU-ТЕЛЕФОН СЛУЧАЈ Солидна Месинг Бакар М2 М2.5 М3 М4 Хексадецимален ќор-сокак Хексагонални Поддршка Столб

DEN 1185.60
Достапност
Залиха

Предмети Опис : Постојат 10/50pcs солидна месинг хексадецимален spacer.Материјал : Цврсти месинг.Големина на : .Машко-Женски spacer : М2/2.5/3/4 * L (spacer должина) + 3/6mm (надвор од темата должина).Женски-Женски spacer : М2/2.5/3/4 * L(spacer должина).Ќор-сокак изолација во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, standoffs обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Метрички навој дијаметар : M2 (2mm) / М2.5 (2.5 mm) / М3 (3мм) / M4 (4mm)Метрички навој теренот : 0.4 mm(M2) / 0.45 mm(M2.5) / 0.5 mm(M3) / 0.7 мм(М4)Надвор од темата должина : 3мм(М2)6mm(M2.5 / М3 / M4) Spacer широк : 3мм(М2) 4.7 mm(M2.5) 4.7 mm(M3)5.5 мм(М4)Производ екранот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа