.

.

Aexit 48 Компјутери Изолација & Standoffs M3 x 10мм + 6mm Хексадецимален Хексагонална Навој Spacer Standoffs ќор-сокак Поддршка

Aexit 48 Компјутери Изолација & Standoffs M3 x 10мм + 6mm Хексадецимален Хексагонална Навој Spacer Standoffs ќор-сокак

DEN 1284.00
Достапност
Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон; Нето Тежина : 17g.Пакет Содржина : 48 Pcs x Хексагонална Навој Spacer; Модел : M3. Главната Боја : off бела; Конец Големина : M3. Тема Должина : 6mm / 0.24"; Цевка Должина : 10мм / 0.39".Вкупна Големина : 16 x 6.3 mm / 0.39" x 0.25" (H*Макс.Г); Име На Производ : Хексагонална Навој Spacer.Поправи помеѓу PC одбор и машина одбор, хексагонални не пропадна лесно.Исто така може да се користи на рк модел за фиксни резервни делови заедно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа