.

.

X-DREE 16mmx32mm Нерѓосувачки Челик Рекламирање на Стакло ќор-сокак Pin Одредување на Планината Гром 10pcs(16mmx32mm acero inoxidable publicidad vidrio ќор-сокак Pin fijación montaje perno 10pcs

X-DREE 16mmx32mm Нерѓосувачки Челик Рекламирање на Стакло ќор-сокак Pin Одредување на Планината Гром 10pcs(16mmx32mm

DEN 1365.60
Достапност
Залиха

Заптивка Количина : 2; Одговара за Стакло Стегање Дебелина : 2mm - 10мм / 0.08" - 0.4".Опашката Дупка со Дијаметар : 4.5 мм / 0.18"; Име на Производ : Стакло ќор-сокак.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 190g.Пакет Содржина : 10pcs x Стакло ќор-сокак; Вкупната Големина : 16 x 32-милиметри / 0.63" x 1.26"(D*L)(Contenido del paquete : 10 piezas x vidrio; Tamaño општа : 16 x 32 mm / 0.63' 'x 1.26' '(D * L).Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : 10 x 17.5 mm / 0.4" x 0.7"(D*L)(Боја на директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : 10 x 17.5 mm / 0.4' 'x 0.7' '(D * L). 16mmx32mm Нерѓосувачки Челик Рекламирање на Стакло ќор-сокак Pin Одредување на Планината Гром 10pcs Stainless челик материјали, облека, масло, , рѓа.Standoffs и Капа Собранија се користи за креирање на иновативни дизајни, со комбинирање на стакло и метал за да се поврзете панели, прикажување на стока да се качи signage или дело за на ѕид, или да се изгради единствен прикажува.Секој доаѓа со 2 станот пластични дихтунзи за заштита на стакло.Погоден за 2 мм до 10 мм дебел стаклена.Тие се лесно да се инсталира.Исто така може да се користи во стакло, како ќор-сокак Pin за рамна монтирани или површината монтирани стакло прилози.Користи широко во стаклена врата, стакло кабинет, туш врата, по скали парапети, стакло оградата, стакло екранот или панел, countertop, итн.Опис на Spanish16mmx32mm acero inoxidable publicidad vidrio ќор-сокак Pin fijación montaje perno 10pcs Cantidad де juntas : 2; Ajuste став де espesor sujeción де vidrio : 2 мм и 10 мм / 0.08 " - 0.4 "Diámetro del agujero де ла кола : 4.5 мм / 0.18' '; Nombre del producto : Separador де vidrio Material : Acero Inoxidable; Peso : 190g Contenido del paquete : 10 piezas x vidrio; Tamaño општа : 16 x 32 mm / 0.63' 'x 1.26' '(D * L)Боја директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : 10 x 17.5 mm / 0.4' 'x 0.7' '(D * L).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа