.

.

На Hillman Група 59360 Челик Spacer, 1/4-Инчен, 10-Пакет

На Hillman Група 59360 Челик Spacer, 1/4-Инчен, 10-Пакет

DEN 421.20
Достапност
Залиха

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 2.5".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 1.6".Опис на производот На Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, изолација се обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Изолација може да биде круг или хексагонална во форма и може да се swage карактеристики.Изолација немаат внатрешни работи провира и доаѓаат во различни материјали, вклучително и алуминиум, месинг, пластични, од не ' рѓосувачки челик и челик.Од Производителот На Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, изолација се обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Изолација може да биде круг или хексагонална во форма и може да се swage карактеристики.Изолација немаат внатрешни работи провира и доаѓаат во различни материјали, вклучително и алуминиум, месинг, пластични, од не ' рѓосувачки челик и челик.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа