.

.

KFidFran М2.5x18mm+6mm Машки-Женски Месинг Хексадецимален PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 100pcs(M2.5x18mm + 6mm männlich-weiblich Месинг Хексадецимален PCB Плоча Сп

KFidFran М2.5x18mm+6mm Машки-Женски Месинг Хексадецимален PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter,

DEN 1087.20
Достапност
Залиха

√ Големина : М2.5x18mm+6mm Машки-Женски Хексадецимален Месинг PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло. √ Материјал : изработени од месинг, се спротивстави на ' рѓа, практични, издржлив и лесен за користење. √ Апликации : идеален за индустрии на комуникација, канцелариска опрема, електроника, итн. √ Лесно да се инсталира : овие standoffs се корисни мали алатки, тие се многу лесно да го инсталирате, и донесе многу погодности на вашиот живот(√ Einfach zu installieren : Diese Abstandshalter sind nützliche kleine Werkzeuge, sind sie sehr einfach zu installieren und bringen viel Komfort во Ihr Leben. √ Пакетот вклучува : 100pcs М2.5x18mm+6mm машки-женски месинг изолација(√ Paket beinhaltet : 100 Stück М2,5 x 18 mm + 6 мм männlich-weiblich Месинг-Abstandshalter.KFid Fran М2.5x18mm+6mm Машки-Женски Месинг Хексадецимален PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 100pcs【Спецификации】● Материјал : Висок квалитет на Месинг(HPb59-1)● Големина : М2.5 x 18 mm + 6 мм【Карактеристики】1. Овие standoffs се изработени од Месинг(HPb59-1), кои силно, anticorrosive, компактен и пренослив, издржлив материјал за долго време use2. Договор со стандардизирани метрички систем.А просечната грешка е помалку од 0.01 mm.На завртката темата е доста остра и прецизна.Точни димензии прави вашата инсталација или поправка полесно【Пакет се Вклучени】М2.5 Месинг(HPb59-1) машки-женски ќор-сокак 18 мм + 6 мм, 100 pieces Description во German M2.5x18mm + 6mm männlich-weiblich Месинг Хексадецимален PCB Плоча Spacer Abstandshalter für FPV Летало Quadcopter, Компјутер u0026 Platine 100 Stück√ Größe : М2,5 x 18 mm + 6 мм männlich-weiblich Хексадецимален Месинг PCB Плоча Abstandshalter Abstandshalter für FPV Летало Quadcopter, Компјутер u0026 Platine√ Материјал : ани Месинг, rostbeständig, praktisch, langlebig und bequem zu verwenden√ Anwendungen : идеален für die Branchen Kommunikation, Büroausstattung, Elektronik usw.√ Einfach zu installieren : Diese Abstandshalter sind nützliche kleine Werkzeuge, sind sie sehr einfach zu installieren und bringen viel Komfort во Ihr Leben√ Paket beinhaltet : 100 Stück М2,5 x 18 mm + 6 мм männlich-weiblich Месинг-Abstandshalter.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа