.

.

Yinpecly 10Pcs Нерѓосувачки Челик ќор-сокак Завртки Акрилик Стакло Рекламирање Ноктите Знак на Носителите на Ѕид Месеци 19x25mmmm(ODxH) Сребрен Тон

Yinpecly 10Pcs Нерѓосувачки Челик ќор-сокак Завртки Акрилик Стакло Рекламирање Ноктите Знак на Носителите на Ѕид

DEN 278.16
Достапност
Залиха

【ГОЛЕМИНА】-Вкупна висина : 25мм/0.98 инчен; Надворешниот дијаметар : 19mm/0.75 инчи; База навој дупка со дијаметар : 5mm/0.2 инчи; Надворешна тема спецификации : 10мм/0.39 инчен; Надворешна тема должина : 18mm/0.71 инчен; Завртка капа дебелина : 0-11mm/0-0.43 инч. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】-На ќор-сокак ноктите е направен од нерѓосувачки челик, кој гарантира сила и лесни врз основа на лесен и едноставен за употреба, rustproof, нула-доказ и корозија-отпорни, поддршка за да можете да ја користите за долготрајна употреба. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】-станот-топ месеци се рака-заострените да се обезбеди знаци на ѕидот со леснотија, обезбедување на лесен начин да се качи на вашиот знаци на повеќето ѕидни површини. 【МОДЕРЕН СТИЛ】-Стакло ќор-сокак е во можност да се качи на вашиот знаци во 3 D дисплеј кој сигурно ќе добиете внимание.Знакот standoffs имаат огледало полиран финиш што носи елегантен изглед на било која локација. 【МУЛТИ АПЛИКАЦИЈА】-ѕидот standoffs завртки се добар избор за компанија, канцеларија, продавници, спална соба, како што се стакло знак, акрилик знак, акрилик плоча, акрилна слика рамка на внатрешна и надворешна реклама одбори, фотографијата.Yinpecly Standoffs Завртка Спецификации : Име на Производ : Standoffs Завртка Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тон Вкупна Висина : 25мм/0.98 инчен Надворешниот Кол : 19mm/0.75 инчи База Навој Дупка Кол : 5mm/0.2 инчи Надворешни Тема Спецификации : 10мм/0.39 инчен Надворешни Тема Должина : 18mm/0.71 инчен Завртка Капа Дебелина : 0-11mm/инчен Опис 1. На ќор-сокак ноктите е направен од нерѓосувачки челик, со здрав изградба, ќе не е лесно да се пробие и да се деформира, rustproof, нула-доказ и отпорни на корозија, која може да ви послужи за долго време. 2. Нашиот ѕид standoffs завртки се погодни за куќа, хотел, компанија, канцеларија, супермаркети, продавница, продавници, пазари, спална соба, како што се стакло знак, акрилик знак, акрилик плоча, акрилна слика рамка на внатрешна и надворешна реклама одбори, фото и така натаму.Чекори : 1. Вежба дупки на знакот, и бидете сигурни дека дупка големина е точна. 2. Обележете ги дупките на вашиот знак на ѕидот, бидете сигурни дека знакот ќе се инсталира на право место. 3. Вози сидро завртки со ѕидниот. 4. Инсталирање на барел на ѕидот. 5.Стави знак или стакло и нишка на студ за барел.Пакет Содржина : 10pcs x Завртка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа