.

.

На Hillman Група 58002 3/16 x 1/2-Инчен Природни Најлон Spacer, Број-4, 50-Пакет

На Hillman Група 58002 3/16 x 1/2-Инчен Природни Најлон Spacer, Број-4, 50-Пакет

DEN 277.20
Достапност
Залиха

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 2.5".Пакет Ширина : 1.4".Пакет Висина : 1.5".Опис на производот најлонска Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Тешко, еластични најлон изолација, работат добро во електрични и електронски изолација апликации и често се користат како bushings, лежишта, ролки или глајд модели.Drilled, не-навој изолација се направени од отпорен на корозија Најлон.Од Производителот најлонска Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Тешко, еластични најлон изолација, работат добро во електрични и електронски изолација апликации, и често се користат како bushings, лежишта, ролки или глајд модели.Drilled, не-навој изолација се направени од отпорен на корозија Најлон.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа