.

.

Aexit 100pcs Круг Подлошки Изолација Најлон Рамен Spacer за Миење ket Прстен 4 x 9 x Рамни Подлошки 1mm Црна

Aexit 100pcs Круг Подлошки Изолација Најлон Рамен Spacer за Миење ket Прстен 4 x 9 x Рамни Подлошки 1mm Црна

DEN 2037.60
Достапност
Залиха

Име На Производ : Најлон Рамен Spacer; Материјали : Најлон.Тежина : 9g; Пакет Содржина : 100pcs(+/-2%) x Најлон Spacer.Главната Боја : Црна; Внатрешните Кол : d : d : 4mm/ 0.16".Надворешниот Кол : dc : 9mm/ 0.35".Дебелина : h : 1mm/ 0.04".Тешко и еластични, најлон изолација се корисни за многу апликации.Тие се совршен за користење во електрични и електронски склопови.Тие, исто така, може да се користи како bushings, лого, ролки, и глајд модели. 0.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа