.

.

X-DREE М3 Машки да се Женски Навој Изолирани Месинг ќор-сокак Хексагонална Spacer 4+6mm Долго 5pcs(M3 Macho на Rosca Hembra Aislante Latón Separador Espaciador Хексагонална 4 + 6mm 5pcs Largo

X-DREE М3 Машки да се Женски Навој Изолирани Месинг ќор-сокак Хексагонална Spacer 4+6mm Долго 5pcs(M3 Macho на

DEN 1567.20
Достапност
Залиха

Име на производ : Хексагонална ќор-сокак Spacer; Материјал : Месинг; Тежина : 4g.Пакет Содржина : 5 Pcs x Хексагонална ќор-сокак Spacer; Конец Големина : M3 Машки да се Женски; Батеријата се Вклучени : Нема.Боја : Месинг Тон; Тело Должина : 4mm/0.16".Машки Конец Должина : 6mm/0.24"; Ширина Низ Станови : 5mm/0.2"(Longitud rosca de macho : 6 mm / 0,24' '; Ancho entre лос planos : 5 mm / 0,2' '.Вкупна Должина : 10мм/0.4"; Теренот : 0.5 mm(Longitud вкупно : 10 mm / 0.4' ', пасо : 0.5 mm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа