.

.

Алуминиум Spacer 7/16 OD x 1/4 ID x Многу Должини Круг од Метал Изолација Онлајн (1/2 Должина, 10)

Алуминиум Spacer 7/16 OD x 1/4 ID x Многу Должини Круг од Метал Изолација Онлајн (1/2 Должина, 10)

DEN 2191.20
Достапност
Залиха

Надворешен дијаметар : 7/16"/11.11 mm.Внатре дијаметар : 1/4"/6.35 mm (вклопува 1/4" или M6 завртки).Должина : Варира Во-Изберете Должина.Облик : Тркалезна.Материјал Тип : Т-6061 Алуминиум со падна алуминиум заврши.Сите алуминиум изолација имаат chamfers на двете страни и имаат киселина изми заврши кој е компатибилен со anodizing и заварување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа