.

.

Aexit 100pcs M3 Range Делови и Прибор Женски Навој Изолирани Месинг ќор-сокак Хексагонална Направи-во Термометри Spacer 15mm

Aexit 100pcs M3 Range Делови и Прибор Женски Навој Изолирани Месинг ќор-сокак Хексагонална Направи-во Термометри

DEN 736.80
Достапност
Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Brass.Net Тежина : 155g; Пакет Содржина : 100pcs x ќор-сокак Хексагонална Spacer.Главната Боја : Месинг Тон; Конец Кол. : М3. Хексадецимален Ширина : 5mm/0.2".Вкупна Големина : 15 x 5mm/0.6" x 0.2"(L*W).Хексагонална завртка навој стенд-оф изолација на машки-женски тип, со златен тон позлатен месинг изградба.Должина цитиран е хексагонална spacer должина, на хексагонални не пропадна лесно.Поправи помеѓу PCB одбор и машина одбор, хексагонални не пропадна лесно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа